Põltsamaa Raadio toimetus

Kui tahad meiega ühendust võtta e-kirja teel, siis kirjuta: poltsamaaraadio@gmail.com

Samuel Axel Maikalu
PROGRAMMIJUHT
Tel: 5667 0902

Koordineerin saatekava ja hoian saatejuhtide kätt sel ootamatusi täis raadioteekonnal. Kui arvad, et Sul on mõni hea mõte, mis võiks kasvada ka saateks, siis kirjuta või helista mulle ja arutame koos!

Eva Nõmme
PEATOIMETAJA, KOMMUNIKATSIOON
Tel: 5816 4595

Juhin toimetuse tööd, aitan paika seada saadete valikut, nõustan saadete struktuuri loomise ja läbiviimisega. Minu vedada on avalikud ja koostöösuhted. Loon tekste, näiteks teateid ja kodulehe sisu. Lisaks kuuleb mind rääkimas mõningates saadetes, näiteks hommikuprogrammis.

Karoliine Moroz
SAATEJUHT, SOTSIAALMEEDIA

Olen saatejuht ning üks toimetuse liikmetest, kes otsustab saadete valiku üle. Raadio sotsiaalmeedia kanalite sisulooja ja haldaja.

Sandra Pomjalov
SAATEJUHT, KOOSTÖÖSUHTED

Olen saatejuht ning muidu aktiivne toimetuse liige. Lisaks tegelen toetajate leidmise ja nendega suhtlemisega. Ja naudin kogu protsessi täiel rinnal!

Kateriine Visk
STUUDIOJUHT

Tegelen toimetuses administratiivse osaga. Hoolitsen selle eest, et kõik osalejad on rahul ja kõhud on täis. Lisaks vaatan, et kõik vajalik saaks arhiveeritud ja üles märgitud. Dokumentatsioon ja stuudios toimuv.

Markus Savotškin
TEHNIKASPETSIALIST

Tegelen raadioks vajamineva tehnikaga ning haldan raadio kodulehte. Aitan liikmeid tehniliste küsimustega, kui selleks tekib vajadus. Aitan aktiivselt kaasa aidata raadio erinevate elementide arendamisel.

Erki Veeväli
TEHNIKASPETSIALIST

Raadio toimetuses on minu ülesandeks raadio tehniline teostus – kasutatavate lahenduste väljatöötamisest kuni raadiosaadete salvestamise ja edastamiseni. Lisaks töö käigus tekkivate tehniliste küsimuste lahendamine.

Fotod: Laura Rebane